درمان بیماری ها با گذاشتن پیاز در جوراب!

درمان بیماری ها با گذاشتن پیاز در جوراب!

باورتان بشود یا نه پیاز و جوراب برای سلامتی شما معجزه ای می کنند که حیرت آور است! درمان بیماری ها با گذاشتن پیاز در جوراب چیزی کاری است که بسیاری آدم ها در سراسر جهان انجام می دهند و ما در این مقاله از زبان دکتر لورن فدر، پزشک هومیوپاتی مستقر در لس آنجلس و نویسنده کتاب بارداری طبیعی، برایتان نقل میکنیم که  پیاز واقعا قدرت شفادهندگی دارد.

همانطور که می دانید سیر و پیاز جزو سبزیجاتی هستند که خاصیت تصفیه کنندگی و میکروب کشی بسیار قوی دارند و به طور قابل توجهی برای افزایش توانایی بدن در مبارزه با انوع بیماری های عفونی موثر هستند. همین خاصیت ضد عفونی کنندگی پیاز و حساسیت بالای کف پا برای دفع سموم بدن ایده ای شد که پزشکان این روش را مورد آزمایش قرار دهند.

از این رو دکتر لورن فدر پیشنهاد می‌کند در زمان سرماخوردگی یک کیسه‌ی کوچک پیاز در اتاق بگذارید، این کا ر به بهبود احتقان کمک می‌کند. گذاشتن پیاز در جوراب علاوه بر درمان سرماخوردگی، برای گوش‌درد، دندان‌درآوردن و عفونت مثانه هم کاربرد دارد.

حالا اگر سرماخورده‌اید باید چه کار کنید؟ کمی از یک پیاز را برش دهید و درجای مناسبی در کف پای‌تان بگذارید. می‌توانید پیاز قرمز یا سفید استفاده کنید. وقتی هر برش پیاز را در جای مناسب خود گذاشتید، یک یا دو جفت جوراب بپوشید و با یک یا دو بالش پای‌تان را بالا بیاورید و بخوابید. وقتی بیدار شدید خون‌تان تسویده شده‌است و باکتری‌ها، میکروب‌ها و عوامل بیماری‌زا کشته شده‌اند زیرا پیاز خاصیت ضدباکتری و ضد ویروسی قوی دارد.

تحریریه سایت پاتو

شاید این مطالب هم برای تان جالب باشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *