آدم هایی که جوراب رنگی می‌پوشند موفق تر و خلاق تر هستند

آدم هایی که جوراب رنگی می‌پوشند موفق تر و خلاق تر هستند

چه احساسی نسبت به جورا‌ب‌ها دارید؟ بسته به نگاهی که نسبت به آنها دارید، جوراب ها می‌توانند فقط برای رفع حاجت و در رنگ‌های خنثی مثل سیاه و خاکستری باشند یا دریچه‌ای برای نشان دادن شخصیت متفاوتی که دارید! خوب یک مطالعه جدید پی برده‌است که جورابهای رنگی و شاد نه تنها چیزهای زیادی در مورد شما می‌گویند بلکه اطلاعات زیادی هم در مورد اینکه دیگران چه دیدگاهی نسبت به شما دارند، در اختیارتان می‌گذارند! شما هم به جوراب رنگی علاقه دارید؟ پس این مقاله را در پاتو بخوانید و نکات جالب درباره خودتان بدانید!

جورابهای رنگی فرصتی برای نشان دادن منحصر به فرد بودن

همسانی و سازگاری بخشی نرمال از زندگی بسیاری از ماست. وقتی کسی مطابق با هنجارهای جامعه رفتار نمی‌کند، احتمالا عجیب و غریب به نظر می‌رسد. اما جوراب‌ها کاملا متفاوت هستند. انها در پایین‌ترین قسمت شلوار قرار دارند و تقریبا ناپیدا و مرموز هستندو هرچند چندان دیده نمی‌شوند اما می‌توانند برای هر کسی که ناگهان آنها را می‌بیند، تفاوت و منحصر به فرد بودن شما را نشان بدهند!

جوراب رنگی چه چیزی در مورد شخصی تان می‌گوید؟

مطالعه‌ای که در ژورنال کانسیومر ریسرچ منتشر شد، نشان داد آدم‌هایی که همسان با باقی جامعه نیستند، موفق‌تر از کسانی هستند که مدام با هنجارهای جامعه پیش می‌روند. مطابق با نتایج این مطالعه کسانی که جوراب‌های رنگی و شاد می‌پوشند، از نظر دیگران آدم‌هایی شایسته‌تر و موفق‌تر به نظر می‌رسند. به عبارت دیگر، احتمالا شما را برجسته، خلاق و موفق می‌بینند!

وقتی جوراب‌های شاد و رنگی‌مان را می‌پوشیم، تا حدودی منحصر به فرد بودن و اعتماد به نفس‌مان را نشان می‌دهیم. این امر به ما کمک می‌کند تا احساس خوبی نسبت به خودمان داشته باشیم و با خیال راحت هرچه را می‌خواهیم بپوشیم. همین درک است که به ما کمک می‌کند با ظرافت و بدون کمبود شهامت و اعتماد به نفس موفقیت‌های بیشتری را کسب کنیم.

این حالت در نگرش مردم نسبت به ما نیز ایجاد می‌شود. جورابهای ساده مشکی سبب می‌شوند که خود را در پس هنجارهای اجتماعی پنهان کنیم در حالی که یک جفت جوراب زیبای رنگی و شاد، در واقع به آدم‌های همسان با جامعه که پیرامون‌مان داریم،‌ نشان می‌دهد که سازگاری با سایرین آن‌قدرها هم برای ما مهم نیست!

بنابراین، اگر عاشق جوراب‌های شاد و عجیب و غریب هستید، پس راحت باشید و چند جفتی برای روزهای هفته‌تان و بسته به حال آن روزتان داخل کمد بگذارید. به این شکل، به اطرافیان‌تان این پیام را می‌دهید که همسان با بقیه نیستید و شخصیت کاملا منحصر به فرد و متفاوتی دارید.

ترجمه و تهیه: تحریریه سایت پاتو- سارا فیضی

منبع: lifehack

شاید این مطالب هم برای تان جالب باشد