شخصیت شناسی از روی نوع جوراب افراد: شما کدام یک هستید؟

شخصیت شناسی از روی نوع جوراب افراد

بگویید چه جورابی دوست دارید تا بگوییم چه شخصیتی دارید! بله! جوراب‌ها پنجره‌ای رو به روح شما هستند. آنها می‌توانند چیزهایی از شخصیت شما بگویند. برای دانستن شخصیت شناسی از روی نوع جوراب افراد آماده‌اید؟

شخصیت شناسی از روی نوع جوراب افراد

۱. طرح‌های به شدت شاد

شما اهل ماجراجویی هستید، و ابدا اجازه نمی‌دهید کسی شما را محدود و محصور کند! طرح‌های شاد خلاقانه نشان می‌دهند که آدمی اجتماعی هستید و می‌توانید با آدم‌ها به راحتی وارد صحبت شوید و اگر تصمیم به سفر بگیرید، به سرعت راهی می‌شوید.

۲. راه راه

سرزنده و مبتکر اما ساختار کمی رسمی را دوست دارید. شما آدمی خلاقی و آدمی پیشرو و پر دل و جرات هستید. آدمی که می‌تواند هنجارها را بشکند و راه درست را خودش پیدا کند.

۳. جوراب‌های لنگه به لنگه

شما یا به شدت تنبل هستید یا روحی آزاد دارید که تمایلی به سر خم کردن در مقابل استاندارهای جامعه ندارد. شما مستقل، دارای اعتماد به نفس و احتمالا شلخته هستید اما سرها به سوی شما برمی‌گردند و توجه سایرین را جلب می‌کنید. مردم دوست دارند می‌توانستند مثل شما به سرعت برنامه صبحگاهی‌شان را انجام بدهند.

۴. جوراب‌های ساده

این نوع جوراب نشان می‌دهد که شما طرفدار شفافیت و امنیت هستید تا جلب توجه. دوست دارید کارها به صورت عالی صورت بگیرند و در مورد چیزهای بی‌اهمیت فکر نمی‌کنید.

۵. جوراب‌های طرح لوزی

به احتمال زیاد طرفدار کلاسیک هستید. شما نه تنها قابل اعتماد هستید، بلکه اعتماد به نفس هم دارید و دوست دارید ماجراجویی کنید. شما دنیا را مثبت می‌بینید.

۶. جوراب‌های رنگ تیره مثل قهوه‌ای و سورمه‌ای و طوسی

شما در درک شرایط و موقعیت‌ها بسیار ماهر هستید  و در همه امور رسمی بودن را ترجیح می‌دهید. این جوراب‌ها جزو ملزومات کمد آقایان هستند.

۷. طرح گلدار

شما روحیه‌ای حساس دارید، اهل رویاپردازی و بسیار رمانتیک هستید. شما آدمی هستید که به دیگران توجه و محبت زیادی دارد.

۸. جوراب سفید

شما آدمی محافظه‌کار  و دارای شخصیتی قوی و پر از انرژی مثبت هستید.

ترجمه و تهیه: تحریریه سایت پاتو- سارا فیضی

منبع: lifehack

شاید این مطالب هم برای تان جالب باشد