اخبار عجیب جهان: یک شهر برای فروش به میلیاردرها!

یک شهر برای فروش به میلیاردرها!

بعضی از میلیاردرها چیزهای زیاد و عجیب و غریبی می‌خرند! البته همه اینطوری نیستند و قسمت کوچیکی از این میلیاردرها دلشان می خواهد چیزهای ناممکن را هم تجربه کنند. در دنیای جذاب کنونی هم امکان تجربه هر چیزی میسر شده است و  آدم‌هایی که چند میلیارد پول برای خرج کردن دارند اکنون از این انتخاب برخوردار هستند که شهر کوچک خالی از سکنه‌ی خود را در ایندیانا آمریکا خریداری کنند.

شهر استوری ایندیانا، نخستین بار توسط دکتر جورج پی. استوری که اوهایو را ترک کرده بود مورد سکونت قرار گرفت. این اجتماع تا زمان «رکود بزرگ» به رشد خود ادامه داد، هنگامی که اکثر آدم‌ها شهرشان را در جستجوی مراتعی سرسبزتر ترک کردند. در ۱۹۹۹، ریک هوفستتر وکیل، از ایندیاناپولیس اقامت در این جامعه را خریداری کرد چون فکر می‌کرد اینکه آدم بتواند برای خودش شهری را بخرد تجربه‌ی جالبی خواهد بود. اکنون او آمادگی دارد آن را در ازای ۳.۸ میلیارد دلار بفروشد.

استوری در بین مکان‌های تاریخی ثبت ملی شده است و از یک سیستم «تختخواب و صبحانه» به نام «مسافرخانه‌ی استوری» برخوردار است. این شهر فقط سه سکنه دارد، هرچند اگر روح محله را نیز به حساب بیاورید می‌شوند چهار نفر. کارمند مسافرخانه ادعا می‌کند که به مدت چند دهه شبحی به نام «بانوی آبی‌پوش» در آن اطراف رفت و آمد داشته است. ظاهرا این فرد، جین استوری، همسر پایه‌گذار این شهر است.

تحریریه سایت پاتو 

منبع: lifehack

شاید این مطالب هم برای تان جالب باشد