۳ مدل جوراب دخترانه زیبا که امسال باید بپوشید

اولین گام در جهت حفظ سلامت پا و بهداشت پا، خرید جوراب و استفاده از آن است. برای اینکه پاهای شما تاول نزند و احساس راحتی در کفش خود داشته باشید توصیه می شود که از جوراب مناسب استفاده نمایید. دختران و خانم های جوان یکی از گروههای پرمصرف انواع مدل های جوراب دخترانه زیبا هستند که به دلیل دارا بودن طیف وسیعی از لباسها و پوشش های مختلف از مدرسه و دانشگاه گرفته تا میهمانی و محل کار باید جوراب های مختلف و زیبایی هم داشته باشند.

۱. جوراب کالج دخترانه

جوراب دخترانه انواع زیادی دارد مثلا مدل جوراب دخترانه کالج که بسیار شیک و مناسب کفش های کالج و اسپرت است و نوعی از زیباترین جوراب های دخترانه به حساب می آید. از نظر ظاهری به جورابی کالج گفته می‌شود که رویه و ساق ندارد. جوراب کالج در واقع یک کفی است که تنها در قسمت انگشتان از جلو و بخشی از قوزک پا، پوشش دارد. جوراب کالج را اغلب با کفش‌هایی می‌پوشند که نباید با آن‌ها جوراب پوشید. در واقع جوراب کالج وظیفه دارد از کف پا که بیشترین تماس با کفی کفش را دارد مراقبت کند. هم زمان این جوراب نباید از رویه پا دیده شود. شاید بهترین و مناسب‌ترین نوع جوراب برای پوشیده شدن با کفش های کالج، همین جوراب‌های کالج باشد. برخی از جورابهای کالج هم یک رویه‌ی کوتاه دارند و نهایتاتا قسمت پایینی مچ می آیند و به برخی از آنها پاپوش هم گفته می شود که این جورابهای نیز در بین خانم های جوان طرفداران خود را دارد. در تصویرهای زیر مدل های جذابی از انواع جوراب دخترانه زیبا نشان داده شده است که می توانید با قیمت بسیار پایین و در بسته بندی های شیک از سایت پاتو خریداری نمایید. کافی است روی عکس ها کلیک کنید تا جزییات و بسته بندی و قیمت منحصر به فرد آن را ببینید.

جوراب لنگه به لنگه مچی پاتو طرح تابستون

۲. جوراب ساق کوتاه دخترانه

جوراب های دخترانه با داشتن تنوع بالا برای مکان های مختلف نیز طراحی شده اند. امروزه دختر خانم های جوان بیشتر از جوراب های ساق کوتاه و اسپرت استفاده می کنند زیرا این نمونه جوراب ها مناسب کفش های اسپرت و یا کتانی اند. در تصویرهای زیر مدل های جذابی از انواع جوراب دخترانه زیبا نشان داده شده است که می توانید با قیمت بسیار پایین و در بسته بندی های شیک از سایت پاتو خریداری نمایید. کافی است روی عکس ها کلیک کنید تا جزییات و بسته بندی و قیمت منحصر به فرد آن را ببینید.

جوراب دخترانه پاپیون دار سیاه و سفید جعبه ۳ عددیجوراب دخترانه فانتزی گربه عینکی سیاه سفید

اکثر جوراب هایی که خانم ها در مهمانی ها استفاده می کنند سطح رویه‌ی کوتاهی داشته که تنها انگشتان آن ها را پوشش می دهند. این نوع جوراب ها تنوع بالایی دارند و در طراحی های خود ممکن است گل گلی نیز تولید شوند.

۳. جوراب های دخترانه توری /پارازین و مجلسی

جوراب دخترانه های توری بیشتر حالت مجلسی دارند و در برخی جشن های دوستانه قابل استفاده هستند. جوراب های مجلسی بیشتر نازک و نگین دار و گل برجسته هستند که به تازگی مد شده اند و دختر خانم های جوان طرفداران این نوع جوراب اند. از این نوع جوراب ها می توان با کفش های پاشنه بلند نیز استفاده نمود که زیبایی این نوع جوراب ها را دوچندان می کند. جوراب های شیشه ای و پاریزین ساق کوتاه و ساق بلند نیز بیشتر برای لباس های رسمی و مجالس رسمی تر استفاده می شوند. در تصویرهای زیر مدل های جذابی از انواع جوراب دخترانه زیبا نشان داده شده است که می توانید با قیمت بسیار پایین و در بسته بندی های شیک از سایت پاتو خریداری نمایید. کافی است روی عکس ها کلیک کنید تا جزییات و بسته بندی و قیمت منحصر به فرد آن را ببینید.

جوراب زنانه سوراخ دارجوراب زنانه سوراخ دارجوراب لمه زنانه پاتو مدل جوراب دخترانه زیبا

جوراب دخترانه معمولا طوری طراحی می شود که حس راحتی و زیبایی را به پاهای دختر خانم ها انتقال دهد و این امر تاثیر زیادی در استفاده خانمها از جوراب خواهد داشت.

تحریریه سایت پاتو 

منبع: sigvaris

شاید این مطالب هم برای تان جالب باشد