راز جوراب های گل گلی نخست وزیر کانادا چیست؟

جوراب های گل گلی نخست وزیر کانادا

راز جوراب های گل گلی نخست وزیر کانادا چیست؟ جوراب های رنگ شاد، گل گلی، راه راه و طرح دار جاستین ترودو نخست وزیر کانادا مورد توجه بسیاری از رسانه ها و کاربران قرار گرفته است. لباس های رسمی نیز همچون دیدارها دارای چارچوب خاصی هستند که اکثر سران و مقامات عالی رتبه کشورهای جهان آن را رعایت می کنند. برای مثال در دیدارهای رسمی و حتی غیر رسمی پوشیدن جوراب هایی به غیر از سیاه و رنگ های تیره توصیه نمی شود و جوراب سفید به کل با تعریف این نوع دیدارها در تناقص است. ولی نخست وزیر کانادا “جاستین ترودو” مدتی است با پوشیدن جوراب هایی که در محافل رسمی به آن غیر معمول می گویند در جلسات و دیدارها حاضر می شود و خجالتی نیز از این امر ندارد. 

جوراب های گل گلی نخست وزیر کانادا که برای همه عجیب است متعلق به شرکت یک پسر جوان ۲۱ ساله مبتلا به سندرم داون به نام جان است و جاستین با این‌کار برای کسب و کار او تبلیغ می‌کند. نخست وزیر کانادا با این کار خود می‌خواهد توجه جهانیان را به معلولان جلب کند و از همه می‌خواهد از آنها حمایت کنند.

جمعی از کاربران نیز از جاستین ترودو به خاطر راهکارهای خلاقانه در موضوعات زیست‌محیطی و حقوق بشر با نام نخست‌وزیر دل‌ها یاد می‌کنند. به گفته این دسته از کاربران نخست وزیر کانادا برای تبلیغ این شرکت در سطح بین الملل اقدام کرده است و چون شخصا از آن استفاده می کند، با سوژه کردن خود توسط رسانه ها به موفقیت آن کمک شایانی کرده است.

راز جوراب های گل گلی نخست وزیر کانادا چیست؟

تحریریه سایت پاتو

شاید این مطالب هم برای تان جالب باشد

۴ فایده خوابیدن با جوراب که خیلی عجیب اما واقعی است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *